JEZDECKÝ KLUB

Vítejte na stránkách Jezdeckého klubu Eldorado Odrlice založeného jako dobrovolné sdružení osob – rekreačních a sportovních jezdců, příznivců jezdeckého sportu a milovníků koní.

Sdružení bylo zaregistrováno Ministerstvem vnitra ČR dne 16.12.2011.

Sídlo a zázemí jezdeckého klubu se nachází v části obce Senice na Hané – Odrlicích, ve statku č.p. 7, který je zapsán v evidenci kulturních památek. Je velmi dobře dostupný z několika velkých měst – 18 km z Olomouce, 10 km z Litovle a 20 km z Prostějova.

Hlavním záměrem JK Eldorado Odrlice je sportovní výcvik jezdců i koní, ustájení koní a celoroční akce pro děti a mládež s využitím našich koní.  Dále nabízíme všem milovníkům koní možnost využít širokou paletu celoročně poskytovaných služeb. K tomu všemu máme k dispozici 11 boxů pro koně, venkovní jízdárnu pískovou i travnatou, sedlovnu, výběhy pro koně a výborné podmínky pro vyjížďky do terénu ať v sedle nebo v kočáře. K tomu samozřejmě patří kvalitní bezbariérové zázemí pro jezdce a jejich doprovod – klubovna s možností občerstvení, sociální zařízení, šatny se sprchou, herna pro děti, venkovní posezení a dětské hřiště.

Těšíme se na Vaši návštěvu.