Tábory

PŘÍMĚSTSKÉ a CELOTÝDENNÍ TÁBORY 2019

 

Jezdecký klub Eldorado Odrlice Vám přináší nabídku prázdninových dětských táborů již od roku 2012. Každoročně pořádáme jarní, pololetní, vánoční a 4 letní příměstské turnusy. Nyní jsou v nabídce i celotýdenní pobyty.

deti dvur

TERMÍNY 2019

  1.    8.– 13. července
  2.    15.– 20. července
  3.    22.– 27. července
  4.    19.– 24. srpna
  5.    26. – 31. srpna ( pouze pro členy JK)

 

Tábor je určen : nejen pokročilým jezdcům, ale i úplným začátečníkům a dětem, které jen chtějí strávit prázdniny v přítomnosti koní. Doporučený minimální věk je 7 let.

DSCN3948 IMG_0396 Akademie10.7.20105JKELDORADOODRLICE323

Kapacita turnusu je 10 dětí. Proto můžeme dětem věnovat individuální péči.

Areál klubu se nachází v původním hanáckém statku 18 km od Olomouce. Prostory pro táborníky tvoří klubovna, ložnice, jídelna, WC a sprcha – vše po kompletní rekonstrukci v r. 2012. Součástí statku jsou stáje pro 16 koní, venkovní jízdárna a krytá hala.

Stravování je zajištěno 5x denně (snídaně, svačina, teplý oběd, svačina, večeře). V případě příměstských táborů 3x denně. Celodenní pitný režim a sezonní ovoce jsou samozřejmostí.

Doprava na tábory je v případě celotýdenních turnusů vlastní. U příměstských táborů zajišťujeme dopravu v omezeném množství z Olomouce a Litovle.

Výuka jízdy na koni probíhá každý den a je přizpůsobena jezdeckým dovednostem jednotlivých dětí. Součástí výuky jsou i zásady bezpečnosti, základy péče a ošetřování koní, fyzicky nenáročné práce ve stáji, údržba jezdeckých potřeb a teoretické lekce v době poledního a večerního klidu. V případě nepřízně počasí probíhá jezdecká výuka v kryté hale.

IMG_0768 vycvik jezdcu IMG_0467

Doprovodný program v závislosti na počasí: celotáborová hra v různých disciplínách, koupání v nedaleké pískovně Náklo, výlety na hrad Bouzov, ZOO Olomouc, Muzeum kočárů v Čechách pod Kosířem, různé sportovní a společenské hry, piknik v přírodě. V deštivém počasí mají děti zázemí v klubovně.

IMG_1508 DSCN3970piknik impulz

 

DSCN3868

Bezpečnost a personál: Výcvik dětí probíhá na vybraných koních, kteří jsou zkušení, klidní a trpěliví. Pro menší děti jsou připraveny spolehlivé poničky. Všem dětem zapůjčíme bezpečnostní helmu a vestu. Úrazové pojištění dětí je součástí pojistky jezdeckého klubu. Personál tvoří zkušený táborový vedoucí, licentovaný cvičitel jezdectví a jeho asistent. Všechny osoby jsou odborně proškoleny.

Co s sebou?

Dostatek oblečení na převlečení, rajtky nebo dlouhé přiléhavé kalhoty (legíny), pevné (nejlépe kotníčkové) boty s podpatkem a hladkou podrážkou, holínky, pláštěnka, kšiltovka, psací potřeby, plastová láhev na pití.

U celotýdenního pobytu navíc: spacák, polštářek, pyžamo, hygienické potřeby, ručník, plavky, přezůvky, baterka, malý batoh na výlety, knížka s koňskou tématikou, přiměřené kapesné

Nedoporučujeme: šperky, hodinky, mobily, tablety

Cena :

příměstský tábor bez dopravy                      2 990 Kč

s dopravou z Litovle                                     3 440 Kč

s dopravou z Olomouce                               3 440  Kč

celotýdenní pobyt ( 5 nocí )                          5 180 Kč

Pro členy JK sleva 1000 Kč

Přihláška je závazně přijata po obdržení platby za tábor na účet jezdeckého klubu.

 

Storno poplatky:

21 až 30 dní                           40 % z ceny

10 – 20 dní                             60 %

0 – 9 dní                                 80 %

 

POTŘEBNÉ DOKUMENTY KE STAŽENÍ:

Závazná přihláška

Bezpečnostní prohlášení

Posudek zdravotni zpusobilosti

Prohlášení o bezinfekčnosti

Provozní řád klubu

 

 

 

 

Projekt je podporován Olomouckým krajem

logo-olomouckeho-kraje-gif